ادامه ی رسیدگی به پرونده محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران

پس از اعتراف محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران به قتل همسر دوم خود تحقیقات و بازجویی از وی آغاز شد.

 

محمد علی نجفی، شهردار سابق تهران روز جمعه به محل قتل میترا استاد، همسر دوم خود منتقل شد تا صحنه قتل او را برای پلیس بازسازی کند هم چنین گروه هایی از پلیس آگاهی و دادسرای جنایی نیز در محل حضور یافتند.

بنا به گزارش های بدست آمده محمد علی نجفی روز جمعه از پارکینگ برج مسکونی آرمیتا وارد محل قتل شد و حدود یک ساعت بعد نیز محل را ترک کرد.

گفتنی است به دلیل حواشی ایجاد شده درخصوص حضور گزارشگران صدا و سیما در اداره آگاهی در روز قتل میترا استاد به خبرنگاران اجازه حضور در محل بازسانی صحنه قتل داده نشد است.

 

اظهارات علیزاده طباطبایی وکیل محمدعلی نجفی

محمود علیزاده‌طباطبایی درباره آخرین وضعیت پرونده موکل خود گفت : در حال حاضر کارهای ابتدایی پرونده وی انجام شده و احتمالا پرونده برای رسیدگی به دادگاه ارسال خواهد شد.

طباطبایی با اشاره به اینکه دیداری در حدود 2 ساعت 30 دقیقه با نجفی داشته است تصریح کرد: من با آقای نجفی  درباره ماجرای شکایت از سازمان صدا و سیما و خبرنگار این رسانه به دلیل تصاویری که از ایشان به طور غیر قانونی پخش کرده اند صحبت کردم اما ایشان چون خبرنگار را از قبل می‎شناختند گفتند که شکایتی ندارند.

وی در ادامه گفت : طبق  اطلاع بنده در حال حاضر دستگاه قضایی شکایتی را علیه صدا و سیما مبنی بر غیر قانونی بودن پخش تصاوبر یک متهم بدون اجازه و بدون حضور وکیل او مطرح کرده است.

رسیدگی به پرونده محمد علی نجفی ادامه دارد.

برچسب ها: کیفری, وکیل, محمدعلی نجفی , شهردار سابق تهران , میترا استاد