قانون تجارت کشور ما فصل مشخصی را برای انواع شرکت ها تخصیص داده و نحوه مشارکت افراد و تعهداتی که پس از ثبت شرکت بر این افراد تحمیل می شود را بررسی نموده است اما به جهت استفاده از الفاظ نامستعمل حقوقی و به جهت پیچیدگی فراوان و مسئولیت های سنگینی که با ایجاد شرکت بر اعضای آن حاکم می شود، شرکت ها در تمامی مراحل ثبت تغییرات-کارکرد و حتی انحلال و ورشکستگی متخصصی را جهت انجام امور خود به اداره ثبت شرکت ها معرفی می نمایند نا خود را از خطرات ناشی از جهل به قانون برهانند.
این موسسه افتخار دارد با بهره مندی از کادری متخصص در این خصوص خدمات شایسته ای را خدمت عزیزانی که قصد تجارت و ثبت انواع شرکت یا موسسه را دارند ارائه نماید.
ضمنا جهت آمادگی ذهن عزیزان مسائل مرتبط با شرکت ها در روبرو به صورت جداگانه بررسی شده و اطلاعات پایه و اولیه به حضور متقاضیان ارائه گردیده است:

با زنده متولد شدن هر فرد برای وی اسناد سجل احوال تهیه شده که تا آخرین روز زندگی با آن مرتبط خواهد بود خصوصا در کشور ما به جهت تغییر چند باره ی شناسنامه و تعیین کد ملی برای هر فرد، افراد ناگزیر از مراجعه به اداره ثبت احوال هستند که این امر خصوصا برای ایرانیان مقیم خارج از کشور بسیار دشوار است.
تغییر نام یا تغییر نام خانوادگی، حذف نام همسر از شناسنامه پس از طلاق و کوچک کردن سن از مهمترین درخواست های افراد از ثبت احوال می باشد که پیگیری این امور خصوصا در مواقعی که نیاز به حضور در محکمه است به فرد متخصص می بایست واگذار گردد که این موسسه افتخار دارد با داشتن وکلای پایه یک دادگستری متخصص در امر موجبات کمک به هم میهنان عزیز و رضایت مندی ایشان را فراهم آورد.
مهمترین امور مربوط به اداره ثبت احوال و احوال شخصیه که در چارچوب وظایف کاری وکلای زبده موسسه دادگر نیک فرجام قرار دارند، بدین شرح است:

در حال حاضر معمولا بیشترین دارایی افراد جامعه در کشور ما ملک یا اراضی آنهاست که متاسفانه به دلایل مختلف تاکنون ثبت اسناد رسمی در کشور ما کامل نبوده و بسیاری از املاک دارای سند رسمی نیستند که به همین جهت بیشترین دارایی هر فرد که ملک اوست در خطر کلاهبرداری یا تصرف قرار می گیرد.
این موسسه مفتخر است با داشتن کادر وکلای پایه یک مجرب و متخصص در زمینه امور ملکی پشتیبان سرمایه گذاری مطمئن متقاضیان عزیز در امور ملکی باشد تا اولا از املاک ایشان حفاظت نموده و ثانیا مانع از تضییع حقوق آنان گردد.
از مهمترین موارد فعالیت موسسه در زمینه امور ملکی و اراضی که به همت وکلای مجرب و زبده موسسه انجام یافته است می توان موارد روبرو را برشمرد:

قرارداد یا همان عقد به معنی گره خوردن اراده دو یا چند نفر جهت انجام فعل ارادی حقوقی است.
بدون شک طرفین عقد در هنگام انعقاد قرارداد با حسن نیت به طرف خودنگاه می کنند و ممکن است به همین جهت قرارداد خود را مکتوب ننمایند و حتی در صورت مکتوب نمودن آن شرایط ضمن عقد را ندانند و بدین جهت درآتیه دچار اختلاف شوند.
از جمله خدماتی که این موسسه به عزیزان ارائه می نماید حضور و حمایت در هنگام عقد و تنظیم قرارداد بوده به گونه ای که جمیع حقوق عزیزان حفظ شده و تعهد اضافه ای برایشان تحمیل نگردد و یا خدای ناکرده در آتیه ایشان را از دردسرهای عدم انجام تعهد طرف مقابل برهاند.
در روبرو مهمترین موارد در زمینه قراردادها که اغلب مساله ساز و مشکل آفرین بوده معرفی می گردد و نکاتی چند راجع به آن مطرح می شود:

داوری از جمله بهترین روش های حل و فصل اختلافات خصوصا اختلافات قراردادی است که از نظر مدت زمان رسیدگی ، هزینه و خصوصا تشریفات رسیدگی بسیار بهتر از مراجعه به مراجع قضایی بوده و در تعاملات بین تجار نیز هم به جهت مزایای فوق الاشاره و هم به جهت حفظ روابط حسنه کاری و ممانعت از پیشرفت خصومت، داوری از جمله روش های مورد تقاضا است.
طرفین در قراردادهای خود می توانند یک یا چند داور تعیین کنند و یا پس از وقوع اختلاف، حل و فصل مخاصمه را به نهاد داوری واگذار و نظر ایشان را پایان دهنده ی اختلافات خود بدانند که این مهم می تواند ظرف مدت کمتر از یکماه بدون نیاز به وکیل و تنظیم دادخواست و مراجعه به محاکم قضایی و ... صورت پذیرد.
موسسه حقوقی دادگر نیک فرجام با برخورداری از وکلای زبده و متخصص افتخار دارد در بسیاری از امور مهم خصوصا روابط تجاری با ارائه خدمات تخصصی با حداقل هزینه و صرف کمترین زمان فی مابین هم میهنان عزیز و تجار محترم حتی در سطح تجارت بین الملل فصل خصومت نماید و ایشان را بدون نیاز به مراجعه به دادگاه به حق خود برساند.

مقالات دیگر...

زمینه های فعالیت موسسه حقوقی دادگر نیک فرجام