جزئیات شلیک به پرنده مرموز

ریز پرنده‌ای که روز گذشته در مناطق پرواز ممنوع تهران و حوالی بیت رهبری در حال پرواز بود توسط پدافند هوایی مورد هدف قرار گرفت

ریز پرنده‌ای که روز گذشته درمناطق پرواز ممنوع تهران و حوالی بیت رهبری درحال پرواز بود، توسط پدافند هوایی مورد هدف قرار گرفت. این درحالی است که حدود ۲۰روز پیش نیز صدای چند شلیک هوایی دریک صبح جمعه زمستانی، دقایقی موجب نگرانی شهروندان حوالی مرکزی پایتخت شد و ساعتی پس از آن، روابط‌عمومی قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا ارتش در بیانیه‌ای اعلام کرد که انگیزه آن شلیک‌ها، پرواز بدون هماهنگی یک فروند کوادکوپتر درآسمان تهران بوده و این شیء پرنده در اثر همان چند شلیک منهدم شده است.

ادامه مطلب

سرنوشت «بابک زنجانی» به اقدامات فرد بازداشت شده، گره خورده است

وکیل‌مدافع بابک زنجانی توضیحاتی را پیرامون دستگیری «ع.ز.م» یکی از متهمان اصلی پرونده نفتی در یکی از کشورهای آمریکای مرکزی و استرداد آن به کشور ارایه داد.

رسول کوهپایه‌زاده گفت: از طریق رسانه‌ها مطلع شدم یکی از عوامل اصلی و مرتبط با پرونده موکلم دستگیر شده که در وهله اول از آنجا که دستگیری این آدم کمک بسیار مهمی به کشف حقیقت، احراز واقعیت و روشن شدن برخی از ابهامات خواهد کرد، گام موثری است.

ادامه مطلب

اظهارات کدخدایی درباره ثبت‌نام زنان در انتخابات ریاست‌جمهوری و انتخابات الکترونیکی

سخنگوی شورای نگهبان گفت: احتمالا تا 10 روز آینده نتیجه برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی اعلام می‌شود.

عباسعلی کدخدایی در حاشیه مراسم ختم پدر محسن و پرویز اسماعیلی در جمع خبرنگاران درباره برگزاری انتخابات الکترونیکی گفت: کارشناسی ها در حال انجام است و باید دید نتیجه کارشناسی‌ها چه می شود.
وی تاکید کرد: احتمالا تا 10 روز آینده نتیجه را اعلام می کنیم.

ادامه مطلب

زن و دختر به خلوتگاه مردان پولدار می رفتند

 مرد تبهکاری که در دسیسه‌ای سیاه همسر جوان و دختر 13 ساله‌اش را طعمه مردان قرار می‌داد، به دام پلیس افتاد.به گزارش اختصاصی رکنا، این مرد جوان با فیلمبرداری از میهمانی‌های پنهانی‌ای که همسر و دخترش در آنها شرکت داشتند، به باجگیری‌های میلیونی دست می‌زد.

ادامه مطلب